İddialı sahne tarzı eleştiri oklarının hedefi olmuştu! Selen Görgüzel: Teşhir için giymedim

Estetik haberleriyle adından sıkça söz ettiren Selen Görgüzel, son günlerde sahne performansı, cesur kombini ve aynı şekilde iddialı dansıyla magazin gündeminde adından söz ettiriyor.

Sosyal medyada olumsuz yorumlar alan şarkıcı son olarak, gündem olan kostümüyle poz verdi ve kendisini hedef tahtasına koyanlara tepkisini dile getirmişti.

“İTİBAR SUİKASTI”

Selen Görgüzel, sosyal medyada kendisine yönelik eleştiri yağmuru üzerine sessizliğini bozmuş ve söz konusu kıyafetle verdiği pozu ile yaptığı paylaşımı dikkat çekmişti. Gönderisinde yorumları kapatan Görgüzel, şu notu düşmüştü:

Yaptığınız itibar suikastı! Yeter artık kötü yorum yapmayın! Yeter! Bu nefret neden?

“SAHTEKAR OLMADIM”

Görgüzel, önceki gece Beşiktaş’da sahne aldı. İzleyicilerle buluşmadan önce basın mensupları ile sohbet eden şarkıcı dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Ünlü isim, “Ben bu sektörde hiç sahtekar olamadım. Biraz numara, biraz kadınsal cilve… Bunları ben hiç yapamadım. Bazı dostlarım bana diyor ki çok konuşuyorsun, bazı şeylerin gizemini koru. Ben çok seviyorum konuşmayı ama camın arkasındaki bir çok kişi de benim dostum. Sizler benim ekmek kazanmamı sağlıyorsunuz. Ben sizleri gördüğüm zaman ekstra mutlu oluyorum. Sizler sayesinde halk ile bütünleşiyoruz. Sizi görünce mutluluk oluyor o da benim çeneme vuruyor.” diyerek güldü.

“BEDELLERİNİ ÖDEDİM”

16 yaşında sektöre mikrofon tutarak başladığını dile getiren Selen Görgüzel: ‘Çok güzel bir grafiğim var.’ diyerek başladığı sözlerine şu ifadelerle devam etti:

Ben evliliğimden de önce sektörün içinde birisiydim. Ben sabrede sabrede geldim bu günlere. Bazen ağladım, bazen mutlu oldum. Hala beyinler bacak arasında. İnsanların sapla samanı ayırması gerekiyor. İnsanlar bana itibar suikastı bilinçli olarak yapıyorlar. Ama umrumda değil. Ben şıklık adı altında tercih ettiğim kostümleri değişik buluyorum. Teşhir için giymiyorum bunları. Değişik olan şeyleri beğeniyorum ve şık buluyorum. Ben değişik şeyleri seviyorum. Eski kaynanam bana diyordu ki ne düşük çenen var senin. Ne varsa ne kaybediyorsan çenenden kaybediyorsun derdi bana. Konuşmamın bazı bedellerini ödedim ben.

“BONKÖR, YAKIŞIKLI, ŞEFKATLİ”

Estetikleri ile de adından sıkça söz ettiren Selen Görgüzel, “Estetik benim hayatımın tam göbeğinde. Benim çocukluğumdan beri hevesim var aslında estetiğe. Hep bir şeyleri düzeltmek çocukluğumdan beri olan bir şey. Evde bile acaba şu koltuğu şuraya mı alsam. Şuraya şunu da mı koysam diye düşünüyorum. Ben millet gibi yalan da atmıyorum. Genetik özelliğim diye de sallamıyorum. Belli bir yaşın yenik düştüğü şeyler var. Onları düzelttiriyorum tabii ki. Artık kendime de diyorum ki, ‘Maşallah sana güzel bir koca lazım Selen’. Evlilik de düşünmüyorum yani. Düşünüyorum da ama beni düşünen birisi de olması lazım. Bonkör, yakışıklı, şefkatli olması lazım.” diyerek sahnesindeki yerini aldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir