Şırnak’ta, 15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlendi. Şırnak 23. Piyade Tümen Komutanlığı Şehitlik Anıtı önünde darbe girişiminde şehit olanlar anıldı. Şırnak Cumhuriyet Meydanı’nda fotoğraf sergisi gezildi. Geylani Camii’nde mevlit programı düzenlendi ve katılımcılara tatlı ikram edildi. Programlara vali, tümen komutanı, jandarma komutanı ve vatandaşlar katıldı.