Arjantin Başkanı Tartışmalı O Altcoin Ekibiyle Görüştü: Yatırım mı?

OpenAI kurucusu Sam Altman ve Arjantin Cumhurbaşkanı Javier Milei San Francisco’da bir araya geldi. Toplantıda diğer konuların yanı sıra Güney Amerika ülkesinde bir Worldcoin yatırımını görüştüler. Bu arada, altcoin fiyatı bir süre önce yükseliş paterninde başarısız oldu. Token, şu anda 5 doların altında konsolidasyonda. Bununla birlikte fiyat bu habere olumlu tepki verdi.

Tartışmaların odağındaki Worldcoin ekibi, Milei ile görüştü!

Worldcoin ekibi, dünya liderlerini kazanma çabalarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Çarşamba günü altcoin projesinin başlıca destekçilerinden Tools for Humanity kurucu ortakları Sam Altman ve Alex Blania’nın Güney Amerika ülkesi Arjantin’in Cumhurbaşkanı Javier Milei ile bir araya geldi. Bu görüşmede taraflar yatırım konusunu da ele aldı. Blania ve Altman’ın ortaklaşa kurduğu Tools for Humanity, Worldcoin projesinin arkasındaki ana geliştirici. Toplantıya ilişkin olarak şu açıklama yapıldı:

Toplantı sırasında (Worldcoin ekibi) yapay zekanın ilerlemesini, insanlığın yapay zekaya nasıl hazırlanacağını ve Arjantin’deki potansiyel yatırımlarını tartıştı.

Sam Altman ve Alex Blani imaj düzeltmek için çabalıyor!

Worldcoin, insanlıklarını kanıtlamak için gözbebeklerini taratan insanlara WLD tokenini veriyor. Proje, yapay zekadaki gelişmeler ve internetin giderek daha fazla yapay zeka ajanları tarafından doldurulacağı inancının ortasında insanlık kanıtı araçları yaratmaya odaklanan bir avuç girişim ve şirketten biri. Bu arada, Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere Worldcoin çeşitli hükümetlerin incelemesiyle karşı karşıya. Bu yüzden, proje kişisel verilerin korunmasına ilişkin imajını iyileştirmek için son zamanlarda çaba sarf ediyor. Geçtiğimiz ay Altman ve Blania Malezya’da hükümet liderleriyle bir araya geldi.

Görünüşte Bitcoin yanlısı olan Milei geçen yılın sonunda Arjantin’in başkanı seçildiğinde, bazıları bunun ülkesinde kripto para biriminin daha fazla benimsenmesine yardımcı olabileceğini düşünüyordu. Ancak, Nisan ayında açıklanan bazı düzenlemeler, Milei yönetiminin kriptoyu ilerletmeye kararlı olup olmadığını sorguladı.

WLD fiyat tahmini: Altcoin yükselişe rağmen güçlü dirençle karşı karşıya!

Kripto analisti Aaryamann Shrivastava, WLD’nin teknik göstergelerini ve resmini değerlendirdi. Altocin fiyatı son 24 saatte %5’lik bir büyüme kaydettikten sonra şu anda 4,91 dolar seviyesinde. WLD Nisan ayında başarısız bir çift dipli yükseliş formasyonuna tanık oldu. Ayrıca, Mayıs ortasından bu yana konsolide oldu. Bu konsolidasyonun sınırları 5,64 dolar ve 4,38 dolar olup WLD ilkini aşmaya yaklaşmadı bile. İkincisini birkaç kez test etti. Ancak bu duvar güçlü duruyor. Bu nedenle, altcoin için olası sonuç yatay bir hareket.

Worldcoin Fiyat Analizi. Kaynak: TradingView

Bununla birlikte, Worldcoin’in fiyatı 4,38 dolar desteğinin altına düşerse, bu yükseliş nötr tezi geçersiz olacaktır. Sonuç olarak, WLD’nin bir sonraki önemli destek olarak 4,00 doları test etmek için düşmesi olası.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir